Postępy

Posted: Kwiecień 15, 2007 in Blog

Praca z filozofii już skończona w jakichś 3/4, jeszcze rosyjski do przetłumaczenia. Zresztą, ta filozofia już się za mną ciągnęła jak zapaszek, nie przymierzając, smrodliwy, ale korzystając z okazji, że plany na weekend nie wypaliły, skończę to ustrojstwo. W ogóle to kocham mój specjalistyczny temat: „Metodyka i symbolika Medytacji Trzech Świateł w filozofii współczesnego buddyzmu Diamentowej Drogi (na przykładzie odłamu Karma Kagyu).” – na końcu się okaże, że na pewno praca jest nie na temat i będzie uroczo.

Poza tym, co tam, hm, DDR mi całkiem nieźle idzie, na klawiaturze przy odrobinie zacięcia mogę zrobić 9tkę, na dancepadzie – siódemkę. Jakoś się kręci.

W sumie, strasznie dużo się ostatnio dzieje, na Uniwerku, na IRCu, na forach różnego rodzaju, ale… Jakby to opisać, to nie wiadomo od czego zacząć. Od „To się wysysa z mlekiem japońskiej matki, a wy to macie importowane!” ? Kompletnie nie mam pojęcia. Gdzieś po drodze po prostu uwsteczniła się moja zdolność pisania i blogowania. A postrzeganie rzeczywistości ograniczyło się do kilku fajnych MMSów wysyłanych z Poznania do Strzegomia.

Oby do trzeciego semestru.

Reklamy
Komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s