WSIo jasne

Posted: Luty 17, 2007 in Rant

Moje poglądy polityczne od czasów dawnych podlegały temu, na co agitują moje obecne autorytety, które oczywiście nieczęsto grzały miejsce na piedestale przez więcej niż rok-dwa. To było ciekawe zjawisko, widzieć jak męczą się z przemytem na drobny handel kąśliwych uwag o opozycji do ich stylu myślenia. Jak kabarety za komuny, doprawdy, bo w końcu piastowali jakieś odpowiedzialne, wychowawcze stanowiska. Albo ograniczał ich czas antenowy. Teraz czas antenowy i pozycja nie są przeszkodą, może zrobić o czymś 24-godzinny blok albo blog albo cały kanał w TV, radiu… i co? I dupa wołowa. W całym naszym kochanym kraju absurdów nie znalazł się nikt, żeby wytłumaczyć braciom K. różnicę między rozliczaniem się z przeszłością a wsypywaniem całego tajnego wywiadu na arenie międzynarodowej, kiedy jesteśmy na celowniku. No dobra, może wyolbrzymiam z tym celownikiem, ale o ileż łatwiej zacząć od wysadzania w powietrze kraju, który „nie ma prospektów” (cytując kabaret Czesuaf) na zostanie liczącą się gospodarką? Nie ma przynajmniej wyrzutów sumienia, bo nie sprzedają nam już broni.

W sumie chętnie popatrzę na lustrację księży i weryfikacje zeznań podatkowych wszystkich od ekipażu jeżdżącego po pijaku na rowerze, aż po tych, co nie składają papierów w terminie i zdejmuje ich się ze stołka. Ale wydawanie 400stronnicowej książeczki o tjeoreticznie tajnej służbie, która rzekomo miała przejąć władzę nad mediami i światem (…czy dostrzegamy tu pewien syndrom putinowski? Jakiś kompleks może…?) ?? Are you pondering what I am pondering Pinky?…

Reklamy
Komentarze
  1. protom pisze:

    O_O O matko, polityka… czyżby była trendy i schoko? ;P

  2. Mizuu pisze:

    Nie, nie sadze. To znaczy – w wykonaniu niektorych, zawsze. W wykonaniu innych – nigdy. Naleze do tej drugiej grupy, ktora czasem musi cos po prostu powiedziec. O sowim zyciu, polityce, zyciu sexualnym, rodzinie, ulubionym zespole. W ten desen. ;)))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s